Бондаренко доручив висунути претензії підрядникам, які "капітально" ремонтували дороги при "папєрєднікє" Одаричу

Бондаренко доручив висунути претензії підрядникам, які "капітально" ремонтували дороги при "папєрєднікє" Одаричу Як інформують у міськраді Черкас, за фактами утворення вибоїн та руйнування шару асфальту на дорогах, які були капітально відремонтовані за попереднього керівництва міста, міський голова Анатолій Бондаренко доручив висунути претензії підрядним організаціям.

Про це Анатолій Васильович заявив сьогодні під час оперативної наради з комунальниками.

Мова йде про сім доріг, де був здійснений капітальний ремонт, зокрема, вул. Смілянська, Чорновола, Надпільна, Гагаріна, Благовісна, Грушевського. Після зими практично на всіх цих дорогах виникли пошкодження дорожнього покриття.

Тоді як після Великодніх свят у Черкасах розпочинається поточний ремонт доріг. Про це повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

За його словами, орієнтовно, з 10-15 квітня у Черкасах запрацюють асфальтобетонні заводи і буде можливість повноцінно здійснювати роботи з асфальтування.

Тоді як цього тижня за допомогою рециклера силами КП «ЧЕЛУАШ» буде відновлено пошкоджені ділянки дороги по бульвару Шевченка поблизу ТРЦ «Депот». Після цього – на вулицях Сагайдачного та Симиренківська. А от пошкоджені ділянки автошляху по вул. Дахнівській та вул. Менделєєва засиплять осколом.

Також, зважаючи на аварійний стан вул. Симиренківської, міський голова доручив пришвидшити роботи з оголошення та проведення тендеру з капітального ремонту дорожнього полотна на цій вулиці.
02.04.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter