"Черкасиобленерго" повідомляє про повне погашення боргів по зарплаті на підприємстві

"Черкасиобленерго" повідомляє про повне погашення боргів по зарплаті на підприємствіСьогодні, 29 березня, працівникам ПАТ Черкасиобленерго виплачено 100% заробітної плати за лютий. Незважаючи на те, що в попередніх повідомленнях йшла мова про виплату лише 50% за лютий, компанії вдалося акумулювати кошти, і забезпечити виплату до Великодніх свят лютневої зарплати в повному обсязі з урахуванням заохочувальної частини.

Як зазначив голова правління Товариства Олег Самчук, такого результату вдалося досягти завдяки ефективній та злагодженій роботі усіх підрозділів підприємства, вчасним розрахункам споживачів та 100% алгоритму.

- Ми зробили усе можливе для того, щоб якнайшвидше погасити заборгованість та налагодити сталу роботу наших районів електричних мереж та компанії в цілому. Дякую працівникам, директорам, головним інженерам, заступникам по збуту компанії і РЕМів за те, що добре відпрацювали перший квартал 2018 року. Він був важкий, але стабільний і контрольований, - підкреслив Олег Самчук.
29.03.2018 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter