Міськрада Черкас підтримала програму розвитку електротранспорту на 2018 рік

Міськрада Черкас підтримала програму розвитку електротранспорту на 2018 рік Депутати Черкаської міськради підтримали зміни до Програми розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси в частині фінансування на 2018 рік. За рішення про це під час сесії, яка відбулася 29 березня, висловилося 26 обранців, ще один – утримався. Як інформують у міськраді Черкас, це забезпечить безперебійну роботу комунального підприємства «Черкасиелектротранс» впродовж наступних дев’яти місяців.

Нагадаємо, кілька разів поспіль цю програму ухвалювали всього на три місяці. Утім, як пояснив директор підприємства Петро Кучер, в минулому році такі кроки призвели до сплати штрафів із ЄСВ в розмірі 1 млн грн.

– На сьогодні підприємство виконує всі взяті на себе зобов’язання перед містом, – говорить Петро Семенович. – Наш колектив налічує майже чотириста працівників, але через ухвалення програми тільки на три місяці вони регулярно під загрозою невиплати заробітної плати. Яка, до слова, в середньому становить близько 5 700 гривень. Знову ж таки, нам треба розраховуватися й за спожиту електроенергію, сплачувати податки.

Депутат Володимир Гриценко зауважив, що Програма розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси приймалася з терміном дії на квартал через прагнення реального розвитку підприємства.

– Ми ставили певні вимоги до підприємства, як приклад, встановлення валідаторів та облік пасажирів, однак вони досі не виконані, – сказав він. – А в майбутньому можуть з’явитися нові обставини – монетизація транспортних пільг. Тоді ви вже будете вимушені повернутися до тих же питань.

Натомість депутат Олександр Радуцький час обговорення проекту рішення закликав колег підтримати комунальне підприємство. Мовляв, саме завдяки роботі «Черкасиелектротранс» вдавалося забезпечувати пасажирські перевезення в той час, коли приватні автобуси сходили з маршрутів.

Депутат Ігор Кіта розповів, що і сам користується тролейбусами. За його словами, у порівнянні з минулими роками цей транспорт почав працювати значно краще.

– Завжди у важкий час вони підтверджують, що можуть справитися і з додатковим навантаженням, – додав він.

Згідно з фінансовим планом комунального підприємства, вартість замовленої транспортної роботи з перевезення пасажирів у 2018 році складає 54 мільйони 230 тисяч грн.
29.03.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter