У березні прокуратура подала в суд на 8 черкаських забудовників, вимагаючи сплатити заборгованість перед бюджетом

У березні прокуратура подала в суд на 8 черкаських забудовників, вимагаючи сплатити заборгованість перед бюджетомЗа повідомленням Черкаської місцевої прокуратури, встановлено, що ряд замовників, що здійснюють будівництво у місті Черкаси, мають непогашену заборгованість перед міським бюджетом за договорами пайової участі, укладеним з виконавчим комітетом Черкаської міської ради.

На підставі чого Черкаською місцевою прокуратурою протягом березня 2018 року до господарського суду подано 8 позовних заяв про стягнення заборгованості та штрафних санкцій на загальну суму 4,5 млн. грн в інтересах виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Разом з тим, прокуратурою подано до господарського суду Черкаської області позовну заяву в інтересах держави в особі Червонослобідської сільської ради Черкаського району, Черкаської районної ради, Черкаської районної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області про стягнення з приватного товариства на користь місцевого та обласного бюджетів втрат сільськогосподарського виробництва у розмірі понад 700 тис. грн.

На даний час вирішується питання щодо відкриття провадження у справі для його подальшого розгляду по суті.
29.03.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter