З початку 2018 року заборгованість по зарплаті в Черкаській області зменшилася на 22,5 млн. грн.

З початку 2018 року заборгованість по зарплаті в Черкаській області зменшилася на 22,5 млн. грн. Як інформують у Черкаській ОДА, тут відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованих зарплат та інших соціальних виплат. Тут обговорили ймовірні шляхи вирішення критичних ситуацій на кількох підприємствах області, заслухавши, зокрема, їхніх безпосередніх керівників та представників районів.

– Обласна влада завжди готова сприяти підприємствам у пошуку можливих шляхів їхньої реанімації, – говорить перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Особливо це стосується економічно активних бюджетоформуючих підприємств. З початку цього року, зауважу, загальну суму боргу вдалося зменшити на 22,5 млн грн.

Так, нині погашено заборгованість на ТОВ «Украферт» – на 9,2 млн грн, КП «Водгео» – більше 260 тис. грн. На ПАТ «Черкасиобленерго» виплачено борг за січень цього року, втім залишається невиплачена зарплатня за лютий – в сумі 20,7 млн грн. На ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ Автомобільні дороги України заробітну плату за лютий 2018-го (на 3 200 млн грн) планують погасити вже до початку квітня.

У ході засідання заслухали директора Звірогосподарства Черкаської облспоживспілки Івана Ляшевського. Каже: на сьогодні підприємство має боргу в межах 500 тис. грн, однак найближчим часом частину мають ліквідувати. Водночас вже є певні домовленості з голландськими партнерами, котрі готові інвестувати в подальший розвиток підприємства.

Про стан заборгованості на підприємствах Черкаського району поінформував керівник РДА Анатолій Яріш, а саме: на ЗАТ «Черкаський агротепличний комбінат», Філії Черкаської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Черкаський облавтодор». Про ситуацію на Смілянських підприємствах, ТОВ «Смілаенерго Інвест», «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14», Смілянський міський район електричних мереж, доповів начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Прокоф’єв. Відзвітував і секретар Чигиринської міської ради Олександр Іванов – про вжиті заходи щодо виплати заборгованої зарплатні на Госпрозрахунковому підприємстві «Чигиринські теплові мережі».
28.03.2018 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter