Ткаченко: Норвезька компанія Scatec Solar збудує в Кам'янці сонячну електростанцію

Ткаченко: Норвезька компанія Scatec Solar збудує в Кам'янці сонячну електростанціюУ Черкаській ОДА наводять слова голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, що в області є дефіцит електричної енергії. Так, торік у регіоні вироблено 1,77 млрд кіловат-годин, а спожито 3,185 млрд кіловат-годин. Тому будівництво сонячної електростанції для нас є дуже актуальним.

- Якраз на минулому тижні мав зустріч із віце-президентом із розвитку проектів компанії Scatec Solar ASA Енн-Марі Ліллєйорд і її партнерами, - розповідає Ю. Ткаченко. - Вони вже найближчим часом розпочнуть будівництво сонячної електростанції в Кам’янці, потужністю 25 МВт. Зі свого боку Черкаська ОДА надає всебічну підтримку цьому інвестиційному проекту. Примітно, що він буде реалізовано саме на території об’єднаної громади – маємо конкуренцію громад у дії.

Scatec Solar – це норвезька компанія. Вона виробляє сонячну енергію по всьому світу. Особливо приємно було чути від топ-менеджменту компанії, що свою роботу в Україні вони розпочинають саме з Черкащини через привабливий інвестиційний клімат. Значить, ми з командою рухаємось у правильному напрямку.
23.03.2018 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter