Бондаренко: У бюджеті 2018 року в пріоритеті - дороги, тротуари, школи, дитсадки й медобладнання

Бондаренко: У бюджеті 2018 року в пріоритеті - дороги, тротуари, школи, дитсадки й медобладнання Як інформують у міськраді Черкас, міські депутати затвердили зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2017-2019 рік. Їх під час сесії, яка відбулася 20 березня, своїм голосуванням підтримали 28 обранців, шестеро утрималися, ще двоє були проти. Цьогоріч владці ставлять за мету завершити розпочаті раніше роботи на об’єктах міської інфраструктури.

Саме на це, за словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, спрямують левову частку бюджету розвитку (понад 190 млн грн).

– Наші пріоритети – незмінні. Ми продовжимо опікуватися будівництвом і реконструкцією доріг, облаштуванням тротуарів, ремонтом шкіл, дитячих садочків, закупівлею нового медичного обладнання в заклади охорони здоров’я, – прокоментував Анатолій Васильович. – Передовсім, мова йде про вулицю Героїв Дніпра, Надпільну (колишня – Ільїна), Першотравневу, бульвар Шевченка. Нам потрібно завершити й проектування ще одного масштабного об’єкта – Льодового палацу.

За його словами, міські обранці передбачили фінансування й для нових проектів. Це – будівництво спортивно-концертної арени в Південно-Західному районі, придбання медичного обладнання для 1-ої і 3-ої лікарень, поліклінік. Найбільше коштів спрямували на проекти департаменту архітектури та містобудування, житлово-комунального комплексу.

На цьому ж пленарному засіданні депутати проголосували й за бюджет розвитку – 2018.
22.03.2018 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter