"Богдан" у Черкасах почав виробляти новий позашляховик для ЗСУ

Корпорація «Богдан» розпочала випуск нового спеціалізованого автомобіля БОГДАН 2351. Він призначений для перевезення особового складу Збройних Сил, транспортування невеликих вантажів і майна по всіх видах доріг та місцевості, проведення спеціальних операцій (дій), таких як патрулювання, супровід транспортних засобів при виконанні спеціальних завдань.
"Богдан" у Черкасах почав виробляти новий позашляховик для ЗСУ

«В рамках ініціативної програми з підвищення обороноздатності та доукомплектування автопарку Збройних сил України, на виробничих потужностях Корпорації «Богдан» розгорнуто розробку та виробництво низки зразків військової техніки для ЗСУ та інших силових структур. І цей напрямок став для Корпорації найважливішим та стратегічним. Тепер наша лінійка військової техніки поповнилася ще одним зразком, затребуваним у Збройних силах», - повідомили в Корпорації.

Автомобіль БОГДАН 2351 виконаний на базі шасі повнопривідного автомобіля Great Wall Winglе 5 doublecab, складається з посиленого шасі (трансмісія, ходова частина та рульове управління), дизельного двигуна з турбонаддувом моделі GW4D20, потужністю 105 кВт, екологічного класу Євро IV із навісним обладнанням та системами забезпечення, гальмівних систем (робочої та стоянкової), електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів.
"Богдан" у Черкасах почав виробляти новий позашляховик для ЗСУ

Кузов типу фургон, складається з суцільнометалевої подвійної кабіни для розміщення п’яти чоловік та вантажного відсіку з тентовою надбудовою. Кузовні частини виконані із забезпеченням пило, водонепроникності внутрішнього простору та захисту від атмосферних опадів. Зовні кузов має лакофарбове захисне покриття зеленого кольору з антибліковим покриттям. З переду кабіни додатково встановлено посилений захист радіатору.
14.03.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter