Прокуратура через суд запобігла стягненню з ДП "Златодар" кукурудзи на понад 29 млн. грн.

Прокуратура через суд запобігла стягненню з ДП "Златодар" кукурудзи на понад 29 млн. грн. Прокуратурою Черкаської області здійснено вступ та забезпечується активний захист державних інтересів у справі про банкрутство державного підприємства «Златодар».

У ході представницької діяльності встановлено факти намагання приватних структур стягнути з ДП «Златодар» кошти та зерно без достатніх на те підстав.

Зокрема, вступивши до справи за позовом одного з товариств, яке, пропустивши строки позовної давності, звернулося до господарського суду про стягнення з ДП «Златодар» в натурі понад 7 тис. тон зерна кукурудзи, переданого на зберігання у 2013 році, прокуратура на стадії апеляційного оскарження запобігла втратам державного підприємства на понад 29 млн грн.

За активної позиції прокуратури Київським апеляційним господарським судом у лютому поточного року скасовано рішення господарського суду Черкаської області від 20.11.2017 про задоволення вказаного позову, як такого, що не ґрунтується на фактичних обставинах справи та є необґрунтованим.

Крім того, цим же апеляційним судом за апеляційною скаргою прокуратури області 26.02.2018 скасовано рішення господарського суду Черкаської області про зобов’язання ДП «Златодар» повернути 365 тон зерна кукурудзи, вартістю понад 1,5 млн. грн., одному з фермерських господарств, що відповідає державним інтересам.
13.03.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter