У Катеринополі чоловік погасив 104,5 тис. грн. заборгованості по аліментам

У Катеринополі чоловік погасив 104,5 тис. грн. заборгованості по аліментамЯк інформують у черкаському обласному управлінні юстиції, на Черкащині неплатники аліментів почали добровільно виплачувати десятки тисяч заборгованих гривень, не чекаючи поки їх позбавлять права на керування автомобілем, виїзду за кордон чи інших обмежень, передбачених законом №7277, що набрав чинності 6 лютого.

Так, у Катеринополі чоловік погасив заборгованість за 2 роки, заплативши 104,5 тис грн. Після того як він отримав від виконавчої служби постанови про тимчасове обмеження його в праві керування автомобілем, виїзду за кордон, користування зброєю та полювання , зателефонував у виконавчу службу, дізнався як йому правильно позбутися заборгованості й через два дні гроші вже були виплачені.

Схожа історія сталася і в Черкасах. Після отримання постанов від ДВС чоловік добровільно заплатив 81,2 тис грн. Аліменти на утримання дитини він не сплачував з 2012 року.

У Черкаському районі найбільші суми, які на сьогодні погасили боржники становлять: 87,6 тис грн, 61,4 тис грн й 42,5 тисяч, в Умані – 36,8 тис.грн, Христинівці –31,6 тис грн.

Як пояснив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, після того як державний виконавець виносить постанови про передбачені законом обмеження, вони направляються боржнику та стягувачу. Відповідно боржник у 10-денний термін може розрахуватися із заборгованістю, або ж оскаржити дії виконавця. Після того як заборгованість погашено, державний виконавець відразу ж скасовує винесені ним постанови.
01.03.2018 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter