Близько 20 тис. грн. додаткової виручки отримав під час страйку маршрутників 27 лютого "Черкасиелектротранс"

Близько 20 тис. грн. додаткової виручки отримав під час страйку маршрутників 27 лютого "Черкасиелектротранс" Близько 20 тисяч гривень виручки додатково отримав КП «Черкасиелектротранс» за 4 години страйку перевізників. Як інформують у міськраді Черкас, про це розповів його директор Петро Кучер. Загалом у плановому режимі в місті щоденно працює 52 тролейбуси.

У зв’язку з критичною ситуацією, яка склалась у місті у зв’язку з кількагодинним страйком приватних перевізників, КП «Черкасиелектротранс» екстренно запустив п’ять додаткових тролейбусів, які курсували за трьома найбільш перевантаженими напрямами, охопивши найвіддаленіші мікрорайони міста.

А саме: від тролейбусного депо до санаторію «Україна» – проспектом Хіміків, вул. Смілянською та бульв. Шевченка; від Площі Слави (від вул. Святотроїцької, бульваром Шевченка та вул. Смілянською) до площі Перемоги (біля літака) та від Вантажного порту до Залізничного вокзалу.

– На аналогічні додаткові маршрути сьогодні ми випустили 8 тролейбусів. Тобто зараз у місті працюють 60 одиниць електротранспорту. Тоді як, за потреби, ми готові гарантовано підготувати та надати 65 тролейбусів. Звісно, це не новий транспорт, а той, що відслужив вже 25-30 років, але він технічно справний і може певний період здійснювати громадські перевезення, – зауважив Петро Семенович.

Водночас розповів, що за чотири годину страйку приватних перевізників у вівторок, 27 лютого, КП «Черкасиелектротранс» додатково отримав майже 20 тисяч гривень виручки за продані квитки. Оскільки істотно збільшилась кількість пасажирів у цей час.
28.02.2018 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter