На Іваньківському цукрозаводі виявлено порушень на 24,7 млн. грн., - Держаудитслужба

На Іваньківському цукрозаводі виявлено порушень на 24,7 млн. грн., - Держаудитслужба Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит та ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Іваньківський цукровий завод». Контрольними заходами охоплено період з 01.01.2013 по 30.09.2017.

Під час аудиту виявлено порушення, недоліки та факти неефективних управлінських дій і рішень, що призвели чи можуть призвести до втрат активів, неефективне використання коштів та майна, а також факти недоотримання коштів (доходів) підприємством.

Під час ревізії аудитори виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 24,7 млн грн та недоотримання фінансових ресурсів на суму 1,5 млн грн.
Зокрема, неналежна організація та відсутність контролю за зберіганням товарно-матеріальних цінностей, що перебували на відповідальному зберіганні ДП«Іваньківський цукровий завод» протягом 2011-2013 років, призвели до втрати матеріальних цінностей Аграрного фонду України на суму понад 24 млн грн (3,5 млн тонн цукру-піску).

Окрім того, протягом 2013-2014 років підприємство недоотримало 1 млн грн через безоплатну реалізацію товарно-матеріальних цінностей (цукор-пісок, вапно, відсів вапнякового каменю).

Також ДП «Іваньківський цукровий завод» втратило можливість стягнути дебіторську заборгованість у судовому порядку з огляду на завершення терміну позовної давності, через що зазнало матеріальної шкоди на суму майже 498 тис. грн.

На адресу об’єкта контролю направлені вимоги щодо усунення виявлених порушень.
27.02.2018 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter