Держаудитслужба: Ревізія Білозірської сільради встановила порушень на понад 330 тис. грн.

Держаудитслужба: Ревізія Білозірської сільради встановила порушень на понад 330 тис. грн. Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії бюджету Білозірської об'єднаної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності Білозірської сільської ради виявили порушень на загальну суму понад 330 тис. грн. Ревізією було охоплено період з 01.03.2015 до 31.08.2017.

Неукладення в сільраді договорів на розміщення рекламних щитів призвело до того, що спеціальний фонд місцевого бюджету недоотримав майже 14 тис. грн.
Через неврахування у рішеннях сесії вимог законодавства окремим працівникам Білозірської сільради зайво нараховано та виплачено заробітної плати майже на 150 тис. грн.

Як з’ясували державні аудитори, завідувачу дитячого садочка із порушенням законодавства здійснювалася доплата за суміщення посади машиніста з прання білизни, що призвело до зайвого нарахування та перерахування зазначеної доплати протягом 2016 року та січня – серпня 2017 року на суму майже 20 тис. грн.
Під час ревізії було встановлено, що покриття видатків спеціального фонду кошторису здійснювалося за рахунок коштів загального фонду (витрати на утримання окремих посад) на суму понад 89 тис. грн.

Крім того, отримані від батьків кошти на оплату 50 % вартості харчування дітей у дитячому садочку не були повністю спрямовані на відшкодування проведених витрат із придбання продуктів харчування на загальну суму 13 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: сплата єдиного соціального внеску з порушенням вимог законодавства та оплата завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

За недотримання законодавства з фінансових питань п’ятьох посадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності, установі зупинено операції з бюджетними коштами.
26.02.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter