Вартість прибирання дворів у Черкасах в 2018 році, яке робитиме наближена до мера Черкас фірма, зросла на третину

Комунальне підприємство «Соснівська служба утримання будинків» Черкаської міськради 22 лютого уклало угоду ТОВ «Промбуд індустрія» на прибирання прибудинкових територій житлових будинків в Черкасах, вартість послуг – 7,91 млн грн.

Як інформують Наші Гроші, про це пише видання «Інфоміст».

«Промбуд індустрія» виграло аукціон з замовлення цих послуг ще 1 лютого, де його єдиним конкурентом з дорожчою послугою було БТК «Лад». Договір розрахований до кінця року і передбачає прибирання в Соснівському районі Черкас, де працює комунальне підприємство-замовник.

Таким чином у 2018 році один квадратний метр прибирання та підмітання коштуватиме 9 грн, в той час, як минулоріч – 6,3 грн.

Директором «Промбуд індустрії» є Євгеній Щербина – помічник депутата Черкаської міськради Юрія Тренкіна, який входить до ВО «Батьківщина». Соснівську СУБ очолює ще один «батьківщинівець» Роман Моторний (крім того, мер Черкас Анатолій Бондаренко очолює обласну організацію «Батьківщини» – «НГ»).

У тендерній документації зазначається, що товариство планує залучити субпідрядниками підприємців із Чигиринського району Олександра Капшитара та Юрія Кулинича. Олександр Капшитар із села Іванівка дебютував в Черкасах в якості підрядника влітку цього року. Він отримав 2 млн грн на встановлення зупинок в обласному центрі. Про діяльність Кулинича нічого невідомо, для офіційного зв’язку він залишив телефон самого Щербини. Обидва підприємці зареєструвалися як ФОПи в один день – 4 січня 2017 року.

За всього лиш два роки свого існування товариство «Промбуд індустрія» виграло в Черкасах тендерів на 24 млн грн. Саме ця фірма виграла тендер на аналогічні послуги в минулому році на суму в 5,95 млн грн, випередивши на торгах все той же БТК «Лад».

За даними видання «Кропива», «Промбуд Індустрія» фігурує у двох кримінальних провадженнях щодо привласнення коштів та несплаті податків в особливо великих розмірах. Зокрема, слідство встановило, що у 2016-2017 роках «Промбуд Індустрія» перерахувало «Хлібний дім-Україна» понад 12 млн грн. за нетипову для своєї діяльності продукцію – свином’ясну та курячом’ясну продукцію. Тому поліція підозрює, що проведені операції з ТОВ «Хлібний дім-Україна» мають ознаки фіктивності, а попередньо встановлена сума несплачених податків складає 3,9 млн грн.

ЗМІ пов’язували «Хлібний дім – Україна» з уже згаданим депутатом Черкаської міськради Юрієм Тренкіним, цей зв’язок підтверджував і він сам.
26.02.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter