«Українська борошномельна компанія» проведе модернізацію на комбінаті хлібопродуктів "Талне"

«Українська борошномельна компанія» проведе модернізацію на комбінаті хлібопродуктів "Талне" «Українська борошномельна компанія» (Черкаська область) у 2018 році проведе модернізацію технологічного обладнання комбінату хлібопродуктів «Талне». Про це інформує agrotimes.net.

«Українська борошномельна компанія» (Черкаська область) у 2018 році проведе модернізацію технологічного обладнання комбінату хлібопродуктів «Талне».

Також планується запуск нової лінію з фасування борошна в мішкову тару місткістю 25 та 50 кг на іншому комбінаті компанії, повідомляє її прес-служба.

Таке фасування відповідає вимогам міжнародних стандартів і дає можливість розширити ринки збуту, наростити експорт продукції, а також підвищити її конкурентоспроможність на внутрішньому ринку країни, стверджують в «Українській борошномельній компанії».

Крім цього, в майбутніх планах підприємства – інвестиції в накопичувальні ємкості для зерна та збільшення сушильних потужностей підприємств-виробників, що дозволять зменшити простої автотранспорту при прийманні зерна.
15.02.2018 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter