Оштрафоване судом на 112 тис. грн. черкаське ПП так і не сплатило гроші в бюджет, - прокуратура

Оштрафоване судом на 112 тис. грн. черкаське ПП так і не сплатило гроші в бюджет, - прокуратураЧеркаською місцевою прокуратурою dстановлено, що в Придніпровському відділі ДВС міста Черкаси ГТУЮ у Черкаській області на виконанні з 2016 року перебуває зведене виконавче провадження про стягнення коштів з ПП „Є” на користь Черкаської міської ради та прокуратури Черкаської області на загальну суму 112 тис. грн., але вказані кошти не сплачуються боржником.

Проте за виконання будівельних робіт, що здійснювалися в 2017 році, вказане підприємство систематично отримувало прибуток та, маючи в розпорядженні кошти, не сплатило існуючу заборгованість.

Враховуючи вищевказане, Черкаською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України (умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, або перешкоджання його виконанню).

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин справи.
13.02.2018 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter