Апеляційний адміністративний суд Києва відмовив у позові Шполянгській РДА

За інформацією міської ради Шполи, Апеляційний адміністративний суд міста Києва 18 січня 2018 року розглянув апеляційну скаргу Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області і постановив рішення першої інстанції - Шполянського районного суду від 7 листопада 2017 року залишити без змін.

Восени 2017 року Шполянська міська рада звернулась із адміністративним позовом до Шполянського районного суду. В своєму позові міська рада наполягала визнати бездіяльність комісії з порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, що діє при Шполянській райдержадміністрації. Позовні вимоги обргунтовані тим, що відповідач, відмовивши у розгляді поставлених питань, порушив вимоги чинного законодавства.

7 листопада 2017 року у Шполянському районному суді відбулось засідання із розгляду даної справи. Позов Шполянської міської ради було задоволено в повному обсязі. Рішення суду умотивовано тим, що відповідач не вчинив дій щодо визначення збитків позивачу чи обгрунтованої відмови у такому визначенні, а обмежився обговоренням заяви позивача та наданням рекомендацій.

Не погоджуючись із судовим рішення, Шполянська райдержадміністрація подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду, у якій просить постанову районного суду скасувати та ухвалити нове рішення.

18 січня суддівська колегія апеляційного суду розглянула справу, заслухавши суддю-доповідача, дослідивши матеріали справи та доводи скарги. На підставі викладених фактів, приймаючи до уваги, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив рішення з додержанням норм матеріального процесуального права, рішення суду є законним і обгрунтованим, висновки суду першої інстанції доводами апелянта не спростовані.

Тож колегія суддів апеляційного адміністративного суду міста Києва постановила: апеляційну скаргу Шполянської районної адміністрації залишити без задоволення, а Постанову Шполянського районного суду від 7 листопада 2017 року – залишити без змін.
02.02.2018 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter