У Черкаській області працює понад 100 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

У Черкаській області працює понад 100 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативівЯк інформують у Черкаській ОДА, кількість сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на Черкащині зростає. На сьогодні таких в області функціонує вже більше сотні, коментує перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. За його словами, розвитку кооперативного руху сприяє обласна програма підтримки сільськогосподарських кооперативів на період до 2020 року, в межах якої втілено проект Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Зокрема створено Регіональний навчально-практичний центр розвитку кооперативів. Проект тривав майже 3 роки, починаючи з 2015-го. І в результаті вдалося створити понад півсотні кооперативів різних напрямків.

– Збільшення кількості кооперативів зумовлює підвищення зайнятості на селі, – каже Віталій Володимирович. – Сьогодні маємо реальні результати, адже реалізація проекту дала нам змогу створити понад 200 нових робочих місць. У подальшому плануємо залучити щонайменше тисячу. Таким чином ми даємо поштовх, можливості для перспективного розвитку.

Як повідомив перший заступник, відповідно до Програми на реалізацію проекту спрямували за три роки 14,1 млн грн, з яких: 10,9 млн грн – кошти ЄС та 3,2 млн грн – з обласного бюджету.
30.01.2018 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter