Прокуратура: Депутат Черкаської облради не повідомив НАПЗ про придбання у власність автомобіля

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, депутат Черкаської обласної ради не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

За матеріалами Черкаської місцевої прокуратури, Управлянням захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією передбачене ч. 2. ст. 172-6 КупАП, вчинене депутатом Черкаської обласної ради та за суміщенням завідувачем травматологічного відділення Уманської центральної лікарні.

Так, депутат Черкаської обласної ради відповідно до п.п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», являючись суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання у власність автомобіля SKODA OCTAVIA 2017 року випуску, вартістю 464 737 грн., чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».
23.01.2018 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter