АМКУ: За несвоєчасне подання інформації оштрафовано ТОВ "Автомагістраль-Центр"

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України наклала штрафні санкції на товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЦЕНТР» за неподання інформації на вимогу голови територіального відділення.

Територіальне відділення проводило розгляд справи за ознаками вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції ПП «НОВОБУД-2008» та ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЦЕНТР» під час участі у конкурсних процедурах закупівель, які проводились Департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради.

У зв’язку з цим на адресу Товариства територіальне відділення направило вимогу про надання необхідної інформації.

Згідно з цією вимогою, ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЦЕНТР» повинно було протягом 10 календарних днів з дня її отримання надати запитувану інформацію та належним чином завірені копії документів. Однак, у встановлений строк територіальне відділення так і не отримало відповіді на вимогу.

Від товариства не надходило звернень чи клопотань щодо подовження строку надання інформації, а оскільки неподання інформації на вимогу ускладнило виконання завдань, то такі дії було кваліфіковано, як порушення законодавства.
11.10.2017 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter