Тулуб: До 2010 року Черкащині були нецікаві інвестиції

Тулуб: До 2010 року Черкащині були нецікаві інвестиції 20 вересня У Черкасах розпочав роботу інвестиційний форум «Черкащина Інвестиційна-2012», повідомляють у Черкаській ОДА. У своїй вітальній промові Сергій Тулуб зазначив, що ще у 2010 році в області не було жодної людини, яка б опікувалася залученням інвестицій:

- 2 роки тому, коли мене тільки призначили на посаду голови ОДА, питання залучення іноземних інвестицій в облдержадміністрації навіть ніде не піднімалося. Більше того: не було навіть людини, що відповідала б за залучення інвестицій! Інформацію взагалі неможливо було зібрати.
Тому перші сто днів своєї роботи ми почали з того, що створили Головне управління інвестиційно-інноваційної політики. Саме завдяки цьому почала виконуватися необхідна робота у районах, селах, на підприємствах тощо.

Сьогодні ж в області здійснено низку рішучих кроків щодо поліпшення інвестиційного клімату: цілеспрямовано ведеться боротьба з корупцією на всіх рівнях взаємодії інвесторів і представників влади; впроваджується система державно-приватного партнерства під час реалізації інвестиційних проектів; скасовано понад півтори тисячі регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики; відкрито Центр надання адміністративних послуг, в якому видаються дозвільні документи обласного рівня за принципом «Єдиного вікна».

Завдяки цьому, обсяг іноземних інвестицій в економіку області протягом останніх років зріс у тричі. А з останніх місць рейтингу областей по залученню інвестицій ми піднялися на 10 сходинку. Тепер наша мета – потрапити до п’ятірки найкращих», – сказав Сергій Тулуб.
21.09.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter