У Мінфіні пояснили, чому в 2018 році долар в Україні буде по 30 гривень

У Мінфіні пояснили, чому в 2018 році долар в Україні буде по 30 гривень Вказаний у проекті держбюджету на 2018 рік середньорічний курс гривні на рівні 29,3 гривні за долар і курс на кінець року на рівні 30,1 гривні за долар є технічним показником, а не орієнтиром для уряду і ринку.

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

"Курс, який закладається в бюджет, не є індикативним, не є показником, до якого ми прагнемо чи хтось у країні має прагнути", - заявив заступник міністра, коментуючи вказані в проекті держбюджету-2018 показники курсу.

За його словами, для забезпечення стабільності національної валюти уряд робить усе можливе, зокрема й погоджує видаткову політику держбюджету з політикою Національного банку.

"Даний показник є для нас лишень індикатором, який дає нам змогу правильно й ефективно розрахувати наші видатки, насамперед з державного боргу", - додав Марченко.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла до розгляду затверджений Кабінетом міністрів проект держбюджету на 2018 рік з доходами в сумі 877 млрд грн, видатками в 948 млрд грн і показником дефіциту в 77,9 млрд грн, або в 2,4% ВВП.

ЕП
26.09.2017 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter