Держфінслужба області сказала "Іду на Ви" черкаському водоканалу, Службі автомобільних доріг та іншим

Держфінслужба області сказала "Іду на Ви" черкаському водоканалу, Службі автомобільних доріг  та іншим ДФІ в Черкаській області (колишнє КРУ) на І квартал 2012 року запланували ревізію державних позашкільних та вищих навчальних закладів, зокрема ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, Черкаського обласного центру еколого-натуралістичної творчості, Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Черкаського політехнічного технікуму.
Ревізія цільового використання коштів буде проведена у Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.
Крім того, відбудуться перевірки фінансово-господарської діяльності в Службі автомобільних доріг у Черкаській області, філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства оборони України. Не оминуть перевірок і установи охорони здоров’я.
У полі зору фахівців ДФІ опиняться районні бюджети. Так, у І кварталі проводитиметься ревізія бюджету Уманського району.
Аудитори інспекції проаналізують діяльність комунального підприємства Черкаської міської ради «Черкасиводоканал».
07.02.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter