За 5 місяців 2017 року надходження до бюджету Черкас зросли на майже 154 млн. грн. - до 611,8 млн. грн.

За 5 місяців 2017 року надходження до бюджету Черкас зросли на майже 154 млн. грн. - до 611,8 млн. грн. За інформацією ДПІ в м. Черкаси, протягом січня-травня цього року до місцевого бюджету черкаськими платниками перераховано 611,8 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 133,6 відсотків. Таким чином сума податків і зборів, які адмініструє ДПІ у м. Черкасах, перевищила минулорічні надходження територіальної громади майже на 154 мільйони гривень.

Позитивна тенденція росту бюджетних надходжень ґрунтується на системному надходженні таких бюджетоутворюючих сегментів, як податок на доходи фізичних осіб, який утворює більше половини усіх платежів, - 352 мільйони гривень. Важливими бюджетоформуючими складовими становить єдиний податок, рівень сплати якого досяг 96,5 мільйонів гривень, земельний податок та орендна плата в сумі 71,6 мільйонів гривень та акцизний податок з роздрібного продажу – 26,1 мільйонів гривень.

«Додаткові надходження до місцевого бюджету – це той фінансовий ресурс, який посилить соціальну захищеність громади, це результат активної співпраці з органом місцевого самоврядування, бізнесом та громадськістю. Суттєво впливає на ці процеси робота з детінізації ринку праці, створення конкурентних умов для підприємницької діяльності, удосконалення земельних відносин та наведення порядку у сфері обігу підакцизних товарів», - зазначила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.
02.06.2017 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter