Канівські перевізники вимагають збільшення плати за проїзд у маршрутках до 4 грн.

Канівські перевізники вимагають збільшення плати за проїзд у маршрутках до 4 грн. За інформацією міськради Канева, на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради розглядалося питання, ініційоване місцевими перевізниками - ТОВ «М+М», щодо вимушеного підвищення тарифів на свої послуги до 4-х гривень.

Директор підприємства Євгеній Маланчев, зокрема, наголосив, що вартість проїзду 3,50 грн. було встановлено два роки тому. Так, за цей час, вартість пального зросла більше ніж на 20%, працівники масово звільняються, оскільки їх не влаштовує заробітна плата.

- З 26-ти тисяч населення міста – 11500 осіб – представники пільгових категорій. Окрім того, більшість потужних підприємств, які працюють в місті, зокрема, «Миронівська птахофабрика», ГЕС, виробничі підприємства торгової марки «Верес» мають власний транспорт, - зауважує керівник.

Є.Маланчев відзначив, що нинішній тариф в Каневі є одним з найнижчих на Черкащині. Так, в Золотоноші проїзд в місцевому автобусі становить 5 грн., в Смілі – залежно від маршруту 4-5 грн., в Черкасах – також 4-5 грн.

Разом з тим, як зауважив в.о. керуючого справами Володимир Святелик, компенсацію за перевезення пільгових категорій населення було підвищено. А останні звіти свідчать, що кількість пасажирів міського транспорту значно зросла, що також впливає на прибуток підприємства.

Окрім того, з 23 по 28 червня ц.р. в міських автобусах діяв моніторинг пільгового перевезення. Відтак, питання щодо підвищення вартості проїзду члени виконкому вирішили розглянути вже маючи результати проведеного моніторингу.
29.05.2017 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter