Ткаченко: Наприкінці 2016 року Черкащина була 6-ю в Україні за рейтингом інвестиційної ефективності

Ткаченко: Наприкінці 2016 року Черкащина була 6-ю в Україні за рейтингом інвестиційної ефективності Як інформують у Черкаській ОДА, Юрій Ткаченко прокоментував останні дані щодо інвестиційної привабливості Черкаської області.

- За даними агенції «Єврорейтинг», за четвертий квартал 2016 року Черкащина посіла шосту сходинку серед областей у рейтингу інвестиційної ефективності. Для нашої команди одним із важливих пріоритетів є покращення інвестиційного клімату. Звісно, складно конкурувати з областями-промисловими гігантами. Утім Черкащина впритул підійшла до інвестлідерів, продемонструвавши позитивну динаміку. Ми обійшли промислову Запорізьку область і прикордонні регіони, де завжди були доволі високі показники притоку інвестицій. І темпи не знижуватимемо.

Наш головний принцип у роботі з інвесторами – не заважати, а дослухатися до них і максимально їм сприяти. Правду кажучи, до різних рейтингів я ставлюся спокійно та навіть критично. Справді важливим і цінним для мене є те, що каже бізнес, конкретний підприємець, що кажуть люди, коли я приїжджаю в район. Що каже інвестор чи буд-хто, хто поруч із нами працює задля розвитку області.
03.05.2017 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter