Канівський виконком знову не погодив підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення

Канівський виконком знову не погодив підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення Як інформують у міськраді Канева, 22 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Знову на засідання виносилося питання про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. І знову – безрезультатно.

Допіру вже тричі члени виконкому збиралися з приводу підняття тарифів для КП «Управління ВКГ», яке, за словами директора підприємства Володимира Цюкала, зумовлене підвищенням мінімальної заробітної плати та збільшенням вартості електроенергії (в порівнянні з 2015 роком, що закладена в діючому тарифі). Однак під час голосування питання не набирало більшості «так». Побоювання, що цим рішенням жителів міста заганяють у ще більшу матеріальну скруту зупиняло «виконкомівців».

Відтак, питання було порушено на сесії міськради 9 лютого ц.р. Щоб знайти вихід із ситуації міський голова Ігор Ренькас запропонував сформувати робочу комісію, до якої ввійде представник від кожної депутатської фракції. Новостворена комісія мала оперативно вивчити питання і допомогти членам виконкому прийняти правильне рішення.

За словами головного спеціаліста відділу з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку Тетяни Стадник, що комісія працювала впродовж двох тижнів. За цей час членам комісії були представлені всі розрахунки та підтверджуючі документи й економічні обґрунтування витрат (фактична собівартість) за 2015 рік КП «Управління ВКГ».

Окрім того, враховуючи ситуацію, «водоканал» пішов на поступки і підготував проект рішення, де тарифи на воду піднімаються не на 25% (як планувалося раніше), а на 18,5% - де не враховується збільшення вартості електроенергії. Рентабельність для населення складає 0%.

Після ознайомлення з результатами роботи комісії питання підняття тарифів було поставлено на голосування. «За» проголосували – шість членів виконкому, «проти» - один, утрималися – троє. Рішення не прийнято.

- Наразі КП «Управління ВКГ» має право звертатися до суду щодо визнання дій виконавчого комітету неправомірними або ж вимагати відшкодування різниці в тарифі з міського бюджету, - пояснила Т.Стадник.
23.02.2017 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter