Радуцький: 130 млн. грн. вільних бюджетних коштів влада під 20 % річних розмістить у "ПриватБанку"

Сьогодні разом із міським головою Анатолієм Бондаренко був присутній на відкритих торгах, в результаті яких переможцем став “ПриватБанк”, який із 2017 року також має змогу обслуговувати бюджетні кошти. Саме пропозиція цієї фінансової структури у сумі 20 % ставки за рік дала їй можливість перемогти у конкурсі, в якому могли брати участь лише державні банки. Про це на ФБ написав секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.
Радуцький: 130 млн. грн. вільних бюджетних коштів влада під 20 % річних розмістить у "ПриватБанку"

Із минулого бюджетного року в нас є вільний залишок коштів у розмірі 130 мільйонів, які ми розмістимо на рахунку в “ПриватБанку”. Згідно умов договору, в міської влади буде можливість в будь-який момент ці гроші забрати. До того ж, якщо протягом року інший банк зробить нам кращу пропозицію, то можна буде розраховувати на збільшення нинішньої відсоткової ставки.

Минулоріч міська влада користувалася послугами “Укргазбанку”. Це дало змогу місту заробити 36 мільйонів із річною ставкою у 19 %. Цього разу ця структура теж брала участь у конкурсі, але її пропозиція у 16 % (максимум 19 %) нас не влаштувала.
04.01.2017 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter