2017 року бюджет Черкас сягне 2,5 млрд. грн., - Джуган

Бюджет міста на наступний рік сягне 2,5 млрд гривень, і це на 16 % більше, ніж бюджет цього року. Про це на сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міської ради повідомила Наталія Джуган, передає кореспондент УНН-Центр.

“Це не остаточний варіант бюджету, бо ми матимемо залишки на 1 січня і тоді зможемо уточнити призначення. Усім департаментам рекомендовано проводити заходи з оптимізації видатків, оскільки держава вчергове переклала на плечі органів місцевого самоврядування окремі повноваженняі, разом з цим навантаження на бюджети. Це навантаження сягнуло 200 млн грн. Воно стосується забезпечення професійно-технічної освіти, пільгових перевезень, погашення різниці в тарифах та іншого”, — сказала Наталія Джуган.

Секретар міської ради Олександр Радуцький зауважив, що міська влада сподівається на отримання субвенції з обласного бюджету на утримання учнів професійно-технічних навчальних закладів, які проживають не в обласному центрі, а в районах області. Таку субвенцію міська влада просила у розмірі 33,8 млн грн, і це також може стати додатковим ресурсом міського бюджету.
09.12.2016 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter