110,2 тис. грн. виділять з бюджету Черкас на ремонт будинку на Кривалівській, 37

110,2 тис. грн. виділять з бюджету Черкас на ремонт будинку на Кривалівській, 37 110,2 тисяч гривень спрямують із міського бюджету на умовах співфінансування черкаському об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Кривалівська 37». Як інформують у міськраді Черкас, таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Відтак, у кількох під’їздах цього ОСББ відремонтують ліфти, а ще – замінять електромережі в будівлі.

Зауважимо, що відповідно до умов програми підтримки ОСББ та ЖБК «Формування відповідального власника житла» частка бюджетного співфінансування на ремонт ліфтів нині складає 70 %. На інші капітальні ремонти й енергоощадні проекти – 50 відсотків у разі повторного звернення та 70 % у випадку першого звернення.

«Кошти з міського бюджету будуть виділятися після підтвердження інформації щодо перерахунку власних коштів об’єднання, згідно з договором та актом виконаних робіт, на рахунок підрядної організації», – йдеться у рішенні.

Досі на умовах співфінансування цією програмою скористалося вже 62 ОСББ на суму майже 7 млн грн. Загалом в бюджеті Черкас на те, аби ця програма працювала, цього року передбачили рекордні 8 млн грн. Як розповів головний спеціаліст відділу підтримки ОСББ Юрій Кучеренко, торік ця сума складала 4,1 млн грн для 39 будинків.
29.11.2016 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter