Феофілова: До 1 квітня 2017 року Черкаська міськрада "з голосу" зупинила дію "Прозорро"

На сесії Черкаської міськради в обласному центрі фактично зупинили дію "Прозорро". Про це на ФБ пише Вікторія Феофілова.

- Те, що відбулося щойно на сесії - атракціон почуттів, від захвату філігранною грою наших публічних персон (пам'ятаєте про "ми развєлі іх как котят"?) до жаху і відчаю, спостерігаючи за цими маніпуляціями. Я ще під впливом емоцій, бо сьогодні навіть опустилася до "крикунів" і втручалася в роботу сесії, хоч і не вважаю це правильною поведінкою, і прошу пробачення у присутніх. Але дивитися на все це і мовчати сил не стало: депутатам втюхівають з голосу проект рішення, якого не було в порядку денного і вони готові руками за це голосувати. Але, якщо відійти до сухої констатації фактів, то:

1. Депутати черкаської міської ради зупинили рішення про застосування Прозорро (начебто до 1 квітня, подивимося в офіційних документах). Хоча це питання взагалі не мали розглядати сьогодні.

2. Це означає, що всі закупівлі до 200 тис. для товарів і 1,5 млн для робіт тепер будуть здійснюватись у ручному режимі (департаменти укладатимуть прямі договори з підрядниками).

3. Комісію по контролю за закупівлями Бондаренко ліквідував, бо ображений на те, що Людмила Бордунос заробляє юридичними консультаціями (да-да, іменно "ображений").

4. Очевидно має настати процвітання міста Черкаси - гордості нашої країни.
18.11.2016 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter