Капітальні ремонти аміачних агрегатів допоможуть знизити витрати газу та модернізувати виробництво, - президент «Азоту» Валентина Жуковська

Капітальні ремонти аміачних агрегатів допоможуть знизити витрати газу та модернізувати виробництво, - президент «Азоту» Валентина ЖуковськаРедакція корпоративних ЗМІ ПАТ "Азот" м.Черкаси розповсюдила інформацію-спростування на матеріали про нібито закриття заводу "Азот", яку ми наводимо нижче.

Цього року планова зупинка агрегатів «Азоту» на реконструкцію набула тенденційного тлумачення, враховуючи і зростання суспільної напруги через початок виборчої кампанії до Верховної Ради.
Зокрема, видання «Економические известия» роповсюдило інформацію про те, що «Азот» взагалі зупиняє виробництво на період із 20 серпня до середини листопада. Дана новина стривожила черкащан. Адже «Азот» є головним бюджетоутворюючим підприємством і найкрупнішим роботодавцем Черкас. Тому все що відбуваться на «Азоті», миттєво відзеркалюється на економічному стані міста. З проханням прокоментувати ситуацію ми звернулися до президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської.

- Даний капітальний ремонт за своєю сутністю є звичайним, стандартним, тобто, таким, що проводиться щорічно, - зазначила президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, - кожного року період міжсезоння традиційно використовується для того, щоб підготувати всі агрегати до напруженої роботи під час сільськогосподарського сезону, коли на аміак і похідні продукти – мінеральні добрива – є найвищий попит.
Мета щорічних реконструкцій агрегатів аміаку - підвищення безпеки виробництва і зменшення витратності газу на одиницю продукції. Всі планові реконструкції покликані знизити витратність газу на тонну аміаку. Враховуючи ціну газу, яка складає вже 430 доларів за кубометр, питання економії для нас є ключовим. Для нас важливо максимально оптимізувати наші витрати газу на виробництво аміаку, як складову підвищення рентабельності виробництва і покращення екологічного стану. Важливо розуміти що протягом періоду капітальних ремонтів весь персонал працює в звичайному режимі. Такі капремонти завжди задіюють всіх працівників цехів. Люди знають що це стандартна ситуація для хімічного виробництва. Адже з міркувань безпеки обладнання мінімум двічі на рік вимагає зупинки та перевірки.
Тому заголовок новини «Фірташ зупиняє заводи» мав би бути перефразований на «Фірташ піклується про безпеку підприємств і підвищення якості виробництва», наголосила Валентина Жуковська .
14.08.2012 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter