Через борги держави три черкаські котельні залишились без газу

Через борги держави три черкаські котельні залишились без газу Через відсутність лімітів у Черкасах відключили три котельні від газопостачання. Зокрема без блакитного палива залишились котельні по вул. Канівській (обслуговує будинки по вул. Канівській, сержанта Волкова), Онопрієнка (обслуговує будинки, розташовані в мікрорайоні «Луначарський»), у провулку Гвардійський (обслуговує будинки, розташовані в районі вул. Енгельса). У зв’язку із цим жителі мікрорайонів залишаються без гарячої води.

НАК «Нафтогаз» виділяє Черкасам 1000 кубів газу, натомість місто використовує у день близько 15000 кубів. Тож ліміти закінчуються дуже швидко. Як пояснюють у КП «Черкаситеплокомуненерго», НАК «Нафтогаз» не видає лімітів нібито через наявність боргу. Натомість Черкаси заборгованості за газ не мають. Борг є лише як різниця в тарифі, яку має компенсувати держава. Держава завинила обласному центру як компенсацію тарифу близько 25 млн. грн. «Черкаситеплокомуненерго» заборгувало газовикам 24 млн. грн.
За словами головного інженера «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Кушніра, у Києві уже сформовано комісію, яка розглядатиме питання компенсацій. Перша сума «компенсаційних» коштів уже направлена в Черкаську область.
13.08.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter