ДФС: На Черкащині вже зібрано 3 млрд. грн. податків

ДФС: На Черкащині вже зібрано 3 млрд. грн. податківПозитивну динаміку надходжень до бюджетів ГУ ДФС Черкащини забезпечує щомісяця. Як інформує Головне управління ДФС у Черкаській області, збір до загального фонду державного бюджету, у співставних умовах з урахування переходу великих платників податків на облік в Центральний офіс ВПП, за 9 місяців склав 167 %. Місцеві скарбниці за цей час поповнилися на три млрд грн. Тоді як за весь минулий рік місцеві бюджети отримали менше – 2,7 млрд грн.

Рівня всього 2015 року надходження до місцевих бюджетів досягнуто ще 27 вересня 2016 року, зауважив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

– Тобто ми забезпечуємо випередження торішніх показників щонайменше на квартал. Приріст до місцевих бюджетів спостерігається у всіх районів області, – додав він.

Крім того, за його словами, в результаті ефективної співпраці з бізнесом та переформатування й удосконалення роботи з адміністрування податків фіскальна служба області вийшла за збором доходів до державного бюджету на рівень минулого року.

– Але ж торік цей збір становив 2,7 млрд.грн. з надходженнями податків від великих платників, які з цього року обліковуються і сплачують податки в Офісі великих платників. А поточного року збір становить 2 млрд грн без сплати великими платниками. Різниця у 700 млн грн – акцизний податок, перерахований виробником підакцизних товарів ТОВ «НГК», – розказав М.Криштопа.

Разом з тим, помітне значне зростання надходжень основного бюджетоформуючого платежа для місцевих бюджетів – податку на доходи фізичних осіб. Надходження за 9 місяців цього року збільшилися більш ніж на півмільярда гривень – до 1,5 млрд грн. Це відбулося насамперед за рахунок легалізації зарплат, адже номінальна зарплата на Черкащині зростає щомісяця.
25.10.2016 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter