У першому півріччі черкаські податківці назбирали до бюджету майже 631 млн. грн.

У першому півріччі черкаські податківці назбирали до бюджету майже 631 млн. грн.Як інформують у ДПІ в м. Черкаси, за перше півріччя поточного року ДПІ у м. Черкасах до Зведеного бюджету мобілізовано майже 631 млн. грн, або у порівнянні з показниками минулого року бюджет додатково отримав 90 млн. грн. – повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Ігор Порубай. При цьому, до Державного бюджету надійшло 313 млн. грн., а до місцевого бюджету – майже 318 млн. грн.
У розрізі основних податків найбільше надійшло податку на додану вартість – понад 155 млн. грн., що на 9,6 млн. грн. більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року та податку на прибуток – майже 128 млн. грн., що на 38,4 млн. грн. більше минулого року. Найбільші надходження до місцевого бюджету склав податок на доходи фізичних осіб майже 230 млн. грн, який перевищив на 27,6 млн.. грн. минулорічні надходження.
Як зазначив керівник інспекції, своєчасні надходження до бюджетів усіх рівнів є основним показником правильності обраного податковою службою курсу на перетворення з фіскального відомства на сервісну службу.
10.08.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter