Бондаренко повідомив, як Черкаський виконком "розписав" додаткові 30 млн. 700 тис грн.

Бондаренко повідомив, як Черкаський виконком "розписав" додаткові 30 млн. 700 тис грн. Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету було прийнято ряд важливих для нашого міста питань. Про це на ФБ пише міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За рахунок збільшення доходної частини місцевого бюджету на 30 мільйонів 700 тисяч гривень ми отримали можливість спрямувати суттєві кошти на дороги, заклади освіти, медичні установи та багато інших питань, що потребували вирішення. Зокрема 2 мільйони гривень буде спрямовано на поточний ямковий ремонт доріг, 1 мільйон 100 тисяч – на тротуар біля ЦДЮТ, 350 тисяч – на заробітну плату працівникам тролейбусного парку. 700 тисяч гривень додали на потребу ОСББ, 350 тисяч – на встановлення лічильників. 3 мільйони 300 тисяч гривень буде виділено з міського бюджету на освітлення вулиць енергозберігаючими лампами, півтора мільйони на встановлення нових зупинок. 1 мільйон 700 тисяч гривень буде спрямовано на капітальні ремонти гуртожитків, які дісталися місту від сумнозвісного Обрію і перебувають у жахливому стані. Це гуртожитки за адресою Смілянська, 88, Смілянська, 88/1, Чорновола, 162/3, Самійла Кішки, 189/1 та Різдвяна, 56.

Щодо доріг. Сьогодні виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про спрямування 5 мільйонів гривень на завершення ремонту Оборонної, 2 мільйони на реконструкцію Мендєєлєєва, 1 мільйон 890 тисяч на закінчення ремонту по вулиці Хоменка, ще 10 мільйонів на реконструкції вулиці Сумгаїтська від межі міста до Одеської, ще 450 тисяч – на проектно-кошторисну документацію по реконструкції вулиць Можайського, Дахнівська та Канівська.

Ще два важливих моменти. 1 мільйон гривень ми вирішили спрямувати на придбання установки для відкачування і транспортування каналізаційних стоків. Для потреб міста така техніка просто необхідність. І друге. Завдяки співпраці з обласною владою ми отримали з обласного бюджету субвенцію розміром 3 мільйони 700 тисяч гривень на виконання програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю».
17.10.2016 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter