Черкаська міськрада відкорегувала бюджет обласного центру на 2016 рік

Черкаська міськрада відкорегувала бюджет обласного центру на 2016 рік За інформацією міськради Черкас, під час позачергового пленарного засідання черкаські обранці відкоригували міський бюджет на 2016-ий рік. Більшість із внесених змін стосуються ремонту доріг, поліпшення інфраструктури Черкас та оснащення медичних установ.

– Цього разу ми збільшили видатки для фінансування програми підтримки ОСББ, спрямували субвенцію з міського обласному бюджету й державному, а ще – здійснили перерозподіл коштів у межах департаментів, – прокоментував заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір. – Загалом необхідність змін у бюджеті викликана тим, що життя не стоїть на місці, постійно виникає потреба в уточненні кошторисів по тих чи інших об’єктах. Якщо вдається досягнути економію, за рахунок вивільнених коштів ми можемо охопити ще більшу кількість об’єктів, які можна привести до ладу. Водночас, переглядаємо бюджет і через законодавчі зміни.

Так, на майже 4 млн 200 тис. грн в бюджеті збільшили видатки для підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Це кошти, за які на умовах співфінансування ОСББ зможуть здійснювати заходи з енергоефективності та в цілому капітального ремонту житлового фонду.

Крім того, за словами Романа Сергійовича, із міського бюджету спрямовані субвенції обласному. Зокрема, 2 млн 620 тис. грн на ремонт доріг державного значення, 1 млн 46 тис. грн – на розвиток матеріально-технічної бази Черкаської обласної лікарні та майбутнього перинатального центру.

У міському бюджеті депутати знайшли кошти на субвенцію державному. Відтак, для реконструкції регіонального сервісного центру спрямують 1,4 млн грн, для поліпшення матеріально-технічної бази Черкаській місцевій прокуратурі додали 100 тис. грн та ще майже 500 тисяч грн черкаському відділу Національної поліції.

За рахунок зменшення видатків на реконструкцію вулиці Героїв Дніпра на майже 195 тис. грн, у музичній школі №5 проведуть капітальний ремонт приміщення. Ще 802 тис грн спрямують комунальному підприємству «ЧЕЛУАШ» для ремонту зупинок.

Як прокоментував секретар міської ради Олександр Радуцький, окрім перерозподілу видатків міського бюджету, цим рішенням владці привели у відповідність документи, за якими із державного бюджету мають виділити десять мільйонів, які підуть на закупівлю медичного обладнання у Третю міську лікарню, реконструкцію запасного поля на стадіоні «Центральний» та будівництво гімнастичного залу в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир».
05.10.2016 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter