Черкаська міськрада відкорегувала бюджет міста на 2016 рік

Черкаська міськрада відкорегувала бюджет міста на 2016 рік Бюджет Черкас на 2016 рік – відкоригували. Як повідомляють у міській раді Черкас, зміни до головного фінансового документу міста депутати внесли під час засідання сесії, яке відбулося 28 липня. Доходи міського бюджету, згідно з пояснювальною запискою до проекту рішення, наразі затверджені в сумі 2 049 126 611,06 грн. За проект рішення із запропонованими пропозиціями висловилася більшість із присутніх обранців.

За словами директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган, за результатами виконання бюджету Черкас за перше півріччя 2016 року місто має факт перевиконання дохідної частини на 12 відсотків (а це – 43 млн грн). Відтак, це дає підстави скоригувати в бік збільшення як його дохідну, так і видаткову частини.

– Таким чином, ми на сто відсотків можемо забезпечити підвищення мінімальної заробітної плати працівникам бюджетних установ, можливість перевезення пільгових категорій нашим тролейбусним управлінням. Майже на 62 мільйони гривень збільшено бюджет розвитку, що дасть можливість додатково відремонтувати міські дороги й у цілому продовжувати реконструкцію вуличної інфраструктури, – пояснила вона.
29.07.2016 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter