Карась: Нафтогаз відключив від газу всі 36 котелень "Черкаситеплокомуненерго"

Карась: Нафтогаз відключив від газу всі 36 котелень "Черкаситеплокомуненерго"НАК «Нафтогаз України» відключила від газу всі 36 котелень комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго»
Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», про це повідомив керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.
«Я відразу прошу вибачення у мешканців міста, адже їхні платежі за тепло та гарячу воду становлять майже 100%. «Черкаситеплокомуненерго» теж не має жодних боргів перед «Нафтогазом». Питання тільки в різниці у тарифах, яка виникає, тому що тарифи вже два роки не переглядалися. На сьогоднішній день за населенням рівень відшкодування тарифом собівартості становить 88%, і я не бачу жодних проблем, щоб підвищити тарифи, але нікому не подобається перед виборами піднімати тариф», - сказав Карась.
Він заявив, що «Черкаситеплокомуненерго» майже щомісяця має проблеми з відключенням котелень від газу.
«Це пов´язано з тим, що нам дають недостатній ліміт. За правилами ми робимо заявку на ліміт газу. Наприклад, на липень така заявка становить 650 куб. м. Натомість «Нафтогаз» нам підтверджує 280 куб. м. Зрозуміло, що нам цієї кількості недостатньо. Через відсутність ліміту у них є формальна причина відключати наші котельні від газопостачання», - зазначив керівник комунального підприємства.
За його словами, він спілкувався з представниками НАК «Нафтогаз України», і йому пояснили, що оскільки держава не покриває різницю в тарифах, підприємству треба брати кредит у банку і розплачуватися, або домовлятися з владою.
«Розмова була абсолютно нелогічною. Викручуючи руки нам, вони нас змушують звертатися до прем´єр-міністра і спричиняють соціальну напруженість у місті. Мені пообіцяли, що можливо в п´ятницю перший заступник глави «Нафтогазу» розгляне моє звернення про збільшення ліміту», - сказав П. Карась.
Відповідаючи на запитання про причини відключення котелень від газу, він зокрема зазначив: «Я можу здогадуватися і мати якісь власні міркування, але фактів у мене немає. Можливо, це робиться свідомо, з метою погіршити соціально-економічне становище міста перед виборами. Це моя думка. Тому що об´єктивних причин для цього немає. Але зрозуміло, що територіальна громада таку ситуацію не схвалює, і це очевидно вплине на результат голосування».
24.07.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter