Черкаський "Азот" відкликав позовну заяву до "Черкасиводоканалу"

Черкаський "Азот" відкликав позовну заяву до "Черкасиводоканалу" Як інформують у міськраді Черкас, ПАТ «Азот» відізвав свою позовну заяву про стягнення заборгованості з КП «Черкасиводоканал». Тож вже найближчим часом з рахунків боржника буде знято арешт. Такого компромісного рішення вдалося досягти під час перемовин між Головою Правління ПАТ «АЗОТ» Віталієм Скляровим і міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Сьогодні «Черкасиводоканал» продовжує працювати в штатному режимі. Попри численні заяви керівництва комунального підприємства про те, що запасів реагентів вистачить лише до кінця березня, водопостачання в місті не було порушено.

– Мені прикро, що склалася ситуація, яка призвела до непорозумінь та публічного конфлікту між нашими підприємствами, певної соціальної напруги в місті. Конфлікт давно було б вичерпано, якби держава повернула нам заборговані 63 мільйони за різницю у тарифах, – зазначив Сергій Овчаренко. – Дуже вдячний керівництву «Азоту» за розуміння, з яким підприємство поставилося до наявних проблем і сподіваюсь на нашу подальшу плідну співпрацю на благо міста.

Нагадаємо, що за надані послуги з очищення стоків ПАТ «АЗОТ» недоотримав понад 18 мільйонів гривень. Ці кошти підприємство могло б додатково вкласти в модернізацію та капітальні ремонти цеху очистки промислових і стічних вод (ОПСВ), який, окрім стоків самого «Азоту», протягом останніх 24 років здійснює очищення ще й міських каналізаційних стоків. При цьому обладнання очисних споруд змушене справлятися зі все більшою й більшою концентрацією забруднюючих речовин у стічних водах міста.
12.04.2016 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter