Черкаський "Азот" працює на максимальному завантаженні, - прес-служба підприємства

Черкаський "Азот" працює на максимальному завантаженні, - прес-служба підприємства Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), працює на максимальному навантаженні. Як інформують на підприємстві, сьогодні вітчизняні сільгоспвиробники забезпечуються основними видами добрив, які виробляє підприємство: аміачною селітрою, карбамідом, карбамідо-аміачною сумішшю (КАС).

Після проведення пускових операцій та входження в робочий режим виробництво мінеральних добрив на ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM набирає темпів.

«Колектив підприємства робить все, щоб у повному обсязі задовольнити потреби аграріїв. Всю вироблену продукцію ми відвантажуємо виключно на внутрішній ринок, залишаючись надійним партнером українських споживачів у забезпеченні мінеральними добривами. Це наш обов’язок і ми його виконуємо. Оперативна поставка продукції здійснюється завдяки власній дистриб’юторській мережі, створеній холдингом OSTCHEM. Вона включає 28 складів у всіх агропромислових регіонах країни», – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

Добрива підприємства сьогодні затребувані на ринку збуту. Зокрема, найбільший попит серед українських аграріїв має аміачна селітра. З початку пуску підприємства цех М-9 уже виробив майже 50 тисяч тонн цього високоякісного добрива. Відвантажується продукція як залізницею, так і самовивозом. На дільниці з пакування аміачної селітри у «біґ-беги» цеху М-9 вибудовується черга з автомобілів.

«Ми задіяли всі виробничі потужності і зараз цех вийшов на максимальне навантаження. У жовтні виробіток аміачної селітри, згідно з плановим завданням, становитиме близько 90 тисяч тонн, – розповідає Іван Мартем’янов, начальник цеху М-9. – Жодної тонни виробленої продукції на наших складах немає, вся йде споживачам. Крім того, частину своєї продукції, а це 300 – 350 тонн на добу у вигляді «плаву» ми ще й віддаємо для виготовлення рідких комплексних добрив – карбамідо-аміачної суміші».

Крім того, на підприємстві повним ходом відвантажується карбамід, аміачна вода та КАС.
20.10.2015 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter