Черкаська Федерація роботодавців пропонує впровадити податкові преференції для інвесторів в економіку області

Нові підходи до роботи з інвесторами пропонують у Федерації роботодавців України. Фахівці вже напрацювали ряд законопроектів. Усе – задля приваблення інвесторів в Україну. Як інформують у Черкаській ОДА, свої ініціативи розробники презентували на розширеному засіданні правління Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців. На нього запросили й черкаських владців.
Черкаська Федерація роботодавців пропонує впровадити податкові преференції для інвесторів в економіку області

Натепер інвестиційну діяльність в Україні регулює ціла низка законодавчих актів. Та цього не досить, вважають роботодавці. Економічна криза та збройний конфлікт на Сході вимагають новацій у роботі з інвесторами.

– Ми зараз мобілізуємо зусилля, аби розвивати наш промисловий потенціал та покращувати інвестиційну привабливість, – зауважує керівник групи експертів ВПГО «Спілка податкових консультантів України» Людмила Рубаненко. – Законопроекти, що ми розробили, заохочують інвестування, не вимагають витрат держбюджету. Навпаки ми створимо стимули для залучення значних фінансових капіталів. Зараз ми намагаємося достукатися зі своїми ініціативами до Мінекономрозвитку.

Ідеться про преференції для інвесторів. Передовсім, податкові. Це – застосування податкових векселів і звільнення від мита при ввезенні нового обладнання, пільги зі сплати земельного податку тощо. Черкаські роботодавці-спілчани підтримали такі законодавчі пропозиції.

– Зараз преференції для інвесторів справді вкрай необхідні, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Вони мають розуміти, що їх чекають в Україні та що тут мінімізують їхні ризики. Ми поступимося інвестору на старті, а згодом лише виграємо, коли його проект запрацює. На Черкащині ми вже створюємо привабливий бізнес-клімат для інвесторів. Зокрема, спрощуємо процес реєстрації бізнесу, дозвільні процедури, земельну бюрократію та запроваджуємо ліберальні місцеві податки. І маємо результат. Якщо 2014 рік область починала з нульовою інвестиційною активністю, то за півтора року лише капітальних інвестицій у нас освоєно понад 4 млрд грн.

Розробники законодавчих ініціатив презентують їх на інвестиційному форумі-2015 Черкащини.
17.09.2015 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter