"Фронт Змін" ініціює створення комісії при облраді, яка вивчатиме проблему зниження цін на молоко

"Фронт Змін" ініціює створення комісії при облраді, яка вивчатиме проблему зниження цін на молоко Як інформують у Черкаському прес-клубі, депутат Черкаської обласної ради Наталя Старікова ініціює створення комісії, що вирішуватиме проблему зниження закупівельних цін на молоко
- Я хочу добитись того, аби в області було досконально вивчено корені проблеми та здійснено заходи для її вирішення. Сьогодні вже підготовлено депутатське звернення, я зустрічатимусь із керівництвом Черкаської ОДА та ініціюватиму створення робочої комісії, що досконально вивчить це питання та запропонує шляхи виходу із ситуації. Зазвичай, проблема зниження закупівельних цін на молоко є традиційною – таке трапляється щоліта. Але цьогоріч є ряд обставин, що спровокували передчасну появу і загострення цієї проблеми, - констатувала депутат Черкаської обласної ради, заступник керівника обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Наталя Старікова.
За словами Наталі Старікової, цьогоріч сезонна проблема падіння закупівельних цін на молоко постала набагато раніше через нерегулярну виплату дотацій виробникам, через відсутність державного регулювання цін на молоко, та через заборону експорту молочної продукції.
- У європейських країнах, щоб враховувати інтереси всіх складових ланцюжка «виробник-торгівельна мережа-споживач», створено асоціації, до яких входять і виробники, і переробні підприємства, і реалі затори цієї продукції, - констатувала Наталя Старікова. – Саме держава повинна потурбуватись про вирішення цієї важливої проблеми на глобальному рівні. За останні 20 років виробництво молока у нас впало на 30%. Люди не зацікавлені в утримуванні корів (наразі молоко у селян купують фактично по 1,70-1,80 грн.), вони втрачають джерело іноді єдиних доходів. Корів пускають під ніж – про який розвиток тваринництва та розвиток економіки загалом можна говорити? Держава повинна перейматись як конкретним розвитком галузі, так і глобальними проблемами розвитку інфраструктури села, забезпечення людей роботою, створенням перспектив для молоді. Сьогодні ж село руйнується, люди втрачають останнє – і влада просто не звертає на це увагу.
Люди не бачать жодної турботи влади у вирішенні болючих для них проблем. І сьогодні опозиція змушена проводити акції з пікетуванням облдержадміністрації, аби привернути увагу влади до необхідності вирішення вкрай важливої для жителів області проблеми. Така акція, зініційована черкаською обласною організацією Всеукраїнського об'єднання «Свобода», пройшла 11 червня під стінами Черкаської ОДА – коли об’єднана опозиція Черкащини разом із селянами намагалася дати владі зрозуміти, що проблему треба вирішувати негайно.
12.06.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter