Через конвертаційний центр в Умані в тіньову економіку перекачали 16,8 млн. грн.

Через конвертаційний центр в Умані в тіньову економіку перекачали 16,8 млн. грн.Співробітники ВПМ Уманської ОДПІ ліквідували потужний «конвертаційний» центр, через рахунки якого було незаконно переведено у тіньовий сектор економіки близько 16,8 млн. грн.
Організаторами незаконного бізнесу виявилися 3 уманчанина.
Зазначені особи впродовж 2011-2012 рр. з метою незаконної конвертації грошових коштів створили без наміру здійснення статутної діяльності 6 суб’єктів підприємницької діяльності та займались незаконною конвертацією грошових коштів для підприємств Черкаської області та інших регіонів України з використанням рахунків та реквізитів “фіктивних” підприємств, відкритих на підставних осіб, маскуючи свою протиправну діяльність під легальний бізнес.
Співробітники податкової міліції задокументовали факти перерахування підприємствами реального сектору економіки за «фіктивними» угодами грошових коштів на поточні рахунки транзитного підприємства, що входило до складу «конвертаційного центру». Після цього кошти перераховувались на рахунки інших підконтрольних підприємств та знімались готівкою через каси банківських установ.
Послугами конвертаторів встигло скористатись біля 20 підприємств Черкаської та інших областей.
У ході розслідування кримінальної справи слідчими податкової міліції проведено 3 обшуки в офісних приміщеннях, квартирах за місцем проживання і автомобілях зловмисників, виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, первинні бухгалтерські документи, печатки та чекові книжки, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку, а також бланки документів з відбитками печаток, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку та вилучено готівкові кошти в сумі 84 тис. гривень.
Також в ході проведення оперативно-розшукових заходів по знешкодженню «конвертаційного центру», з метою відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на банківські рахунки на яких заблоковано 472,3 тис. гривень
Як повідомляють в УПМ ДПС у Черкаській області, проти організаторів «конвертаційного» центру обрано міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.
07.06.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter