Канівська міськрада просить Порошенка скасувати підвищення тарифів на газ та електроенергію

Канівська міськрада просить Порошенка скасувати підвищення тарифів на газ та електроенергію За ініціативою депутатів від фракції ВО «Батьківщина» на сесії Канівської міської ради було прийнято рішення про звернення депутатів до Президента України Петра Порошенка щодо нормалізації тарифної політики.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».


Шановний Петре Олексійовичу !

Звертаємось до Вас, як до Гаранта Конституції, як до державного діяча, який своїми діями показує, що стоїть на захисті людей — громадян України.

26 лютого 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла Постанову № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», згідно з якою в рази збільшується ціна електроенергії для населення. 03 березня 2015 року ця ж структура прийняла Постанову № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що встановлюється для потреб населення» де, фактично, збільшено ціну на газ для населення в сім разів.

Ми розуміємо, що країна сьогодні знаходиться у стані військового конфлікту на Сході, але перекладати весь тягар на плечі населення країни — неприпустимо! Вирішення проблем країни не може здійснюватись за рахунок «спустошення кишень» робітників, вчителів, працівників культури, охорони здоров’я, соціальної сфери, державних службовців нижчої ланки, пенсіонерів.

Штучне заморожування зарплат, пенсій відбувається на фоні різкого зростання цін на продукти харчування, ліки, енергоносії, підвищення комунальних тарифів, девальвації гривні. Така політика вже призвела до катастрофічного зниження рівня життя людей, поглиблення бідності серед молоді, багатодітних сімей, пенсіонерів, що є порушенням Конституції України, зокрема, права на достатній рівень життя кожного громадянина країни. Тому просимо Вас, Петре Олексійовичу, як Президента України, для нормалізації тарифної політики і упередження соціальної напруги в суспільстві, вжити наступні заходи, а саме:

1.​ Скасувати постанови НКРЕКП № 220 та № 583, якими передбачено підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення України.

2.​ Зобов’язати НКРЕКП разом з Міністерством палива та енергетики розробити процедуру надання газу для населення тільки власного видобутку, з відповідними цінами. Сумарні сплати за комунальні послуги не повинні перевищувати 15% сумарного доходу сім’ї.

3.​ Припинити діяльність на газовому та енергетичному ринках непрозорих кампаній, які запроваджують тіньові методи роботи та створюють різке підвищення цін на газ та електроенергію, тощо.

4.​ Зобов’язати центральний орган виконавчої влади — Кабінет Міністрів України — розробити та прийняти нормативно-правові акти, які визначатимуть джерела та механізми компенсацій із бюджету виробникам житлово-комунальних послуг; підготувати пропозиції щодо внесення необхідних змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» у частині включення компенсацій виробникам житлово-комунальних послуг.

5.​ Вирішити питання щодо наповнення бюджету за рахунок повернення у державну власність стратегічних об’єктів народного господарства та перекласти соціальні платежі на олігархів та громадян з високими прибутками.
04.05.2015 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter