Одарич: Напередодні місцевих виборів депутати надали тисячі пропозицій, що слід зробити на їхніх округах за бюджетні гроші

Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні о 16-00 у приміщенні міськвиконкому пройшло засідання узгоджувальної ради з керівниками всіх депутатських фракцій, де розглядатимуться проекти Програми соціально-економічного розвитку Черкас та бюджету розвитку міста на 2015 рік. Як інформують у міськраді Черкас, про це сьогодні на прес-конференції розповів журналістам міський голова Сергій Одарич.

– Сподіваюсь, що нам вдасться прийти до узгоджувального рішення по цим проектам і у четвер, 9 квітня, міська рада затвердить ПСЕР, а також, якщо встигне, бюджет розвитку, – акцентував Сергій Олегович.

Разом з тим, подякував членам виконкому від громадськості за активну роботу в процесі підготовки зазначених проектів, які доклали максимум зусиль, аби відфільтрувати зайве, залишивши лиш найважливіше для міста:

– Вдячний членам виконкому від громадськості, що ця бюджетна корупція на рівні виконкому була зупинена. Адже депутати, думаючи лише про жовтень і вибори, надали тисячі пропозицій, що зробити за бюджетні гроші на їх округах. І таких «хотєлок» напередодні виборів – незліченна кількість, – наголосив міський голова.

Тоді як, за його словами, у місті є більш важливі напрямки, куди слід направити кошти з бюджету. Це – проекти з енергозбереження, ремонт доріг та соціальний захист населення. Оскільки зі зростанням тарифів на комунальні послуги більше людей матимуть право на отримання субсидії.
06.04.2015 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter