Всі кошти за акциз з продажу пального мають йти на капітальний ремонт доріг у місті, - Одарич

Всі кошти за акциз з продажу пального мають йти на капітальний ремонт доріг у місті, - Одарич Як інформують у міськраді Черкас, Сергій Одарич пропонує усі кошти, які отримає бюджет Черкас від 5-відсоткового акцизу за продаж пального, направляти на капітальний ремонт доріг.

За орієнтовними даними, від цього податку щорічно місто може отримувати майже 15 мільйонів гривень.

– Акциз – це абсолютно правильний податок. Коли людина заправляється на АЗС, це означає, що вона їздить по дорогах. Значить – збільшує на них навантаження, що у підсумку призводить до їх руйнації. Відповідно, за ці кошти і має відновлюватися дорожня інфраструктура. Я вважаю, що мала б бути створена громадська рада із водіїв, які б контролювали повноту сплати акцизу і легальність продажу пального та контролювали використання цих коштів до останньої копійки, – наголосив міський голова.

Разом з тим, додав, що Уряд також лишає у міській казні 5-відсотковий акциз від роздрібної торгівлі алкоголю, пива та тютюну. Проте реально отримати ці кошти можна буде лише під час офіційного продажу – у стаціонарних магазинах, обладнаних касовими апаратами. У такому разі місто може отримувати близько 10 мільйонів гривень цього податку в рік.

– Якщо не можете відмовити від споживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також – цигарок, то бодай купуйте їх у великих торгівельних центрах, де все легально, – відзначив міський голова.
21.01.2015 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter