Одарич рекламує черговий кредит на 12,3 млн. дол. від Міжнародного банку на ремонт "жахливої" каналізації

Одарич рекламує черговий кредит на 12,3 млн. дол. від Міжнародного банку на ремонт "жахливої" каналізації Як інформують у міськраді Черкас, на черговій сесії міськради 18 грудня депутати вирішуватимуть – брати чи не брати кредит на на модернізацію мереж КП «Черкасиводоканал».

Кредит братиметься для того, щоб відремонтувати аварійні каналізаційні мережі, які перебувають у жахливому стані. Через їхню зношеність щороку в Черкасах трапляється 3-4 серйозні аварії. За останні п’ять років на колекторі по вул. Чигиринській та Гоголя сталося сім великих поривів, на ліквідацію яких було витрачено понад 2,2 млн. грн.

Тому вже зараз необхідно провести санацію мереж. Для міського бюджету – це непосильний фінансовий тягар. Тому виникла необхідність залучити кошти від Міжнародного банку в розмірі 12,3 млн. дол. Відсоткова ставка – до 1% річних. Початок виплати тіла кредиту у 2019 році. Міський голова підкреслив, що 0,9 відсотка річних – це «майже безкоштовні гроші». Учасниками подібних проектів є понад 10 міст України. Тому конкуренція серед бажаючих дуже велика.

- Якщо ми не заявимо про участь у цьому проекті , то кошти отримають інші міста. Зацікавленість уже проявляє Вінниця. Не взяти кредит – означає наражати Черкаси на загрозу затоплень, постійних аварій на колекторі, витрат коштів на ліквідацію поривів, - розповів Сергій Одарич.
16.12.2014 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter