Черкаські зелені: Сергій Одарич проводить у Черкасах екологічний терор

Черкаські зелені: Сергій Одарич проводить у Черкасах екологічний терор
Черкаські зелені просять голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба зупинити екологічний "геноцид", який влаштував в обласному центрі мер міста.

Голові Черкаської обласної адміністрації
Тулубу С. Б. Черкаському міжрайонному Природоохоронному
Прокурору Лут І.В.
Черкаському обласному екологічному інспектору
Клименку М. Г.
Від Голови Черкаської обласної
Організації Партії Зелених України
Хорошко Н.В.


Швидкість, із якою знищують зелені насадження в обласному центрі, Партія Злелених України в Черкаській області вважає екологічним геноцидом, так як від екологічної ситуації залежить якість життя черкащан.
З численних звернень громадян можна зробити висновок, що при керівництві Сергія Одарича містом – черкащани не відчули покращення загального екологічного стану міста та цілком незадоволені нововведеннями міського голови щодо знищення каштанів по бульвару Шевченка.
Загальноєвропейську норму кількості зелених насаджень на одного міського жителя ніхто не відміняв – вона становить 25 квадратних метри зелених зон. Для черкащан цей показник став катастрофічно малим. Тому для нас дороге кожне дерево. Особливу увагу слід звернути на вікові, старі дерева. Тополі, каштани, липи – є незамінними фітонцидами, вони виробляють найбільше біологічно активних речовин. Крона однієї деревини здатна забезпечити киснем близько 200 осіб. Крім того вони поглинають пил, приглушують шум. Середня концентрація пилу в повітрі, де ростуть дерева, на 33,5 відсотки меншою, ніж на відкритій місцевості, а шум стає тихішим у 4-5 разів. Як почесні довгожителі, дерева зберегли імунітет до міського забруднення повітря.
Дерева є не просто природними музеями, вони є живими свідками історії Черкас, джерелом духовного збагачення і патріотичного виховання підростаючого покоління. Це давні храми, тільки живі. Вони є елементом ландшафту, історичним середовищем, спогадами і поетичними асоціаціями.
Сергій Одарич проводить екологічний терор у місті за принципом – «Немає дерева – немає проблеми». Замість того, щоб лікувати, підживлювати, оберігати дерева, які є гордістю Черкас, мер свідомо знищує їх під виглядом «хворих, сухих, аварійних».
У Німеччині, як приклад, прокладаючи залізниці чи автомобільні дороги ,відводять їх у бік, якщо на шляху росте дерево.
Отже, виходячи з вище сказаного,пропонуємо:

- Накласти мораторій на вирубку зелених насаджень у місті Черкаси;
- міській раді розробити загальноміську схему озеленення міста;
- розробити програму поліпшення екологічного стану атмосферного повітря в місті Черкаси;
- створити цільову програму оснащення комунального транспорту системами зменшення вмісту забруднюючих речовин у вихлопних газах.
Просимо Вас, використати надані Вам повноваження у вирішенні проблем черкащан, та врятувати Черкаси від невиправданих посягань. Та при можливості долучити до обговорення питання представників обласного осередку Партії Зелених.
З повагою, голова ЧООПЗУ Н.Хорошко
16.01.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter