Держкомзем: на Черкащині різко зменшилася кількість бажаючих отримати земельні сертифікати

Держкомзем: на Черкащині різко зменшилася кількість бажаючих отримати земельні сертифікатиЗа інформацією Головного управління Держкомзему в Черкаській області, всі обласні територіальні органи земельних ресурсів констатують факт зменшення числа бажаючих отримати державні акти на право власності на землю. Коли в 2009-2010 роках Головним управлінням Держкомзему в Черкаській області таких державних актів видано було 137 136, то вже 2011 року – 34 193, а за перший квартал 2012 видано 7 553 актів.
- На те існує кілька причин, - вважає начальник відділу державного земельного кадастру обласного управління Держкомзему Валерій Бакалина.- По-перше, в минулі роки практикувалась безоплатна видача державних актів на землю: зокрема, мала місце і політично-пропагандистська складова цих заходів. По-друге, значна частина населення області вже стали власниками актів на землю чи на оренду земельних наділів. Відповідно число таких претендентів зменшилося.
Також варто врахувати, що для задоволення потреб населення в оформленні прав власності на землю в Черкаській області працює 83 землевпорядних організації, які мають відповідні ліцензії на право виконання землевпорядних робіт.
15.05.2012 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter